- PARTNERZY KLUBU -

salomon   pkl
bonfire

- WSPIERAJĄ NAS -

  • image
  • image
  • image
  • image

- SZYBKI KONTAKT -

Klub Sportowy Ski Test Kraków
tel. kom. 784 400 502
od pon. do pt w godz. 10:00 do 18:00
facebook
Data i miejsce Zawody Konkurencja Nasi medaliści / najlepszy wynik
25.01.2015
Zakopane

Puchar Polski

I edycja

BA Złoto: Andrzej Smereczyński, Maria Ciszek,Jakub Wolak
Srebro:
Ksawery Kotowski-Banaś, Szymon Gąsienica-Roj, Anna Lalik, Kacper Bobowski, Anna Moskal
Brąz:
Michał Kubler, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Marcin Kilar
4 miejsce:
Klara Jastrzębska, Natan Kotowski-Banaś, Marcelina Mrozicka, Justyna Strojek
25.01.2015
Zakopane

Puchar Polski

I edycja

SBS Złoto: Natan Kotowski-Banaś,Anna Lalik, Marcin Kilar
Srebro:
Ksawery Kotowski-Banaś, Klara Jastrzębska, Maria Ciszek, Wojciech Stopa, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Filip Stryjewski, Agnieszka Rusin, Jakub Wolak
Brąz:
Paulina Kasprzyk, Marcelina Mrozicka, Anna Moskal
4 miejsce:
Klemens Gąsienica-Byrcyn, Justyna Strojek, Kacper Bobowski, Michał Guzik
08.02.2015
Ustroń

Puchar Polski

II edycja

BA Złoto: Ksawery Kotowski-Banaś, Klara Jastrzębska, Andrzej Smereczyński,
Srebro:
Patryk Urbański, Marcin Kilar
Brąz:
Natan Kotowski-Banaś, Maria Ciszek, Kacper Bobowski,
4 miejsce:
Michał Kubler, Julia Koperska, Wojciech Stopa
08.02.2015
Ustroń

Puchar Polski

II edycja

SBS

Złoto: Ksawery Kotowski-Banaś, Klara Jastrzębska, Natan Kotowski-Banaś, Maria Ciszek, Anna Lalik, Marcin Kilar, Monika Sarna,
Srebro: Zuzanna Woyna-Orlewicz, Kacper Bobowski, Alicja Moskal
Brąz:
Klemens Gąsienica-Byrcyn, Natalia Kubler, Natalia Grzelka,
4 miejsce:
Szymon Gąsienica-Roj, Justyna Strojek, Dawid Rząca
11.02.2015
Szczawnica
Mistrzostwa Polski Młodzików SBX Złoto: Natan Kotowski-Banaś
Srebro: Andrzej Smereczyński
4 miejsce:
Szymon Gąsienica-Roj
11.02.2015
Szczawnica

Puchar Polski

I edycja

SBX Złoto: Natan Kotowski-Banaś, Dominika Wolska, Marcin Kilar, Joanna Zając, Maciej Jodko Srebro: Andrzej Smereczyński, Bartosz Milewski
Brąz:
Piotr Bodziony,
4 miejsce:
Szymon Gąsienica-Roj, Paulina Kasprzyk, Natalia Przewrocka, Maciej Sadowy
11.02.2015
Szczawnica

Mistrzostwa Polski Seniorów

2015

SBX Złoto: Joanna Zając, Maciej Jodko
Srebro: Dawid Wal
Udział: Zuzanna Woyna-Orlewicz, Dominika Wolska, Hanna Kurek, Anna Lalik, Natalia Przewrocka, Maciej Sadowy, Piotr Bodziony, Marcin Kilar, Kacper Bobowski, Klemens Gąsienica-Byrcyn
12.02.2015
Szczawnica

Puchar Polski

II edycja

SBX Złoto: Bartosz Milewski, Dominika Wolska, Piotr Bodziony, Natalia Przewrocka, Maciej Jodko
Brąz:
Maciej Sadowy
4 miejsce:
Anna Lalik
26.02-01.03.2015
Zakopane
XXI OOM 2015 SBS Złoto: Anna Lalik,Marcin Kilar
Srebro: Zuzanna Woyna-Orlewicz, Kacper Bobowski, Wojciech Stopa
Brąz:
Justyna Strojek
4 miejsce:
Hanna Kurek, Paulina Kasprzyk, Patryk Urbański
Udział:
Marcelina Mrozicka, Aleksandra Takuśki, Natalia Kubler,Julia Koperska, Maria Ciszek, Maria Kasprzak, Bartosz Milewski, Filip Stryjewski, Jan Loley, Klemens Gąsienica-Byrcyn, Szymon Gąsienica-Roj, Andrzej Smereczyński, Filip Tłuszcz, Bartosz Mazurek
26.02-01.03.2015
Zakopane
XXI OOM 2015 BA Złoto: Zuzanna Woyna-Orlewicz, Jakub Wolak
Srebro:
Monika Sarna, Julia Koperska, Marcin Kilar
Brąz:
Marcelina Mrozicka, Bartosz Milewski
4 miejsce: Aleksandra Takuśki, Kacper Bobowski, Bartosz Mazurek
Udział:
Natalia Grzelka, Dominika Wolska, Alicja Moskal, Anna Lalik, Justyna Strojek, Natalia Kubler, Hanna Kurek, Maria Ciszek, Paulina Kasprzyk, Maria Kasprzak, Piotr Bodziony, Michał Guzik, Filip Stryjewski, Wojciech Stopa, Jan Loley, Filip Tłuszcz
26.02-01.03.2015
Zakopane
XXI OOM 2015 SBX Złoto: Dominika Wolska
Srebro: Marcin Kilar, Bartosz Milewski
Brąz:
Klemens Gąsienica-Byrcyn
4 miejsce: Hanna Kurek
Udział:
Anna Lalik, Natalia Grzelka, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Alicja Moskal, Maria Ciszek, Paulina Kasprzyk, Marcelina Mrozicka, Julia Koperska, Piotr Bodziony, Jakub Wolak, Kacper Bobowski, Filip Stryjewski, Michał Guzik, Wojciech Stopa, Bartosz Mazurek, Jan Loley
08.03.2015
Zakopane

Puchar Polski

III edycja

BA Złoto: Jędrzej Maczugowski, Maria Ciszek, Filip Mech, Anna Lalik, Jakub Wolak
Srebro:
Andrzej Smereczyński, Julia Koperska, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Marcin Kilar
Brąz:
Michał Kubler, Marcelina Mrozicka, Jan Loley, Justyna Strojek
4 miejsce: Klara Jastrzębska, Szymon Gąsienica-Roj, Bartosz Milewski, Kacper Bobowski
08.03.2015
Zakopane

Puchar Polski

III edycja

SBS Złoto: Klara Jastrzębska, Jędrzej Maczugowski, Anna Lalik, Anna Moskal
Srebro:
Maja Szewczyk, Natan Kotowski-Banaś, Maria Ciszek, Andrzej Smereczyński, Zuzanna Woyna-Orlewicz
Brąz:
Julia Koperska, Szymon Gąsienica-Roj, Aleksandra Takuśki, Kacper Bobowski, Natalia Grzelka
4 miejsce: Paulina Kasprzyk, Michał Kubler, Marcelina Mrozicka, Monika Sarna
08.03.2015
Zakopane
Mistrzostwa Polski Młodzików BA Złoto: Jędrzej Maczugowski
Srebro:
Andrzej Smereczyński
Brąz:
Michał Kubler
4 miejsce: Klara Jastrzębska, Szymon Gąsienica-Roj
08.03.2015
Zakopane
Mistrzostwa Polski Młodzików SBS Złoto: Klara Jastrzębska, Jędrzej Maczugowski
Srebro:
Maja Szewczyk, Natan Kotowski-Banaś

15.03.2015

Zakopane

Mistrzostwa Polski Seniorów 2015 SBS Złoto: Joanna Dzierzawski, Piotr Janosz
Srebro:
Joanna Zając, Jakub Wolak
Brąz:
Anna Lalik
4 miejsce: Maria Ciszek, Marcin Kilar
Udział:
Hanna Kurek, Aleksander Pankiewicz, Kacper Bobowski

15.03.2015

Zakopane

Mistrzostwa
Polski Seniorów 2015
BA Złoto: Katarzyna Rusin, Piotr Janosz
Srebro:
Joanna Dzierzawski, Jakub Wolak
Brąz:
Joanna Zając
4 miejsce: Anna Lalik
Udział:
Maria Ciszek, Hanna Kurek, Piotr Bodziony, Marcin Kilar, Kacper Bobowski

15.03.2015
Zakopane

Mistrzostwa
Polski Seniorów 2015
SS Srebro: Agnieszka Pilarska
Udział: Bartłomiej Węglewski, Simon Loley, Mikołaj Jodłowski, Szymon Kassowski, Hubert Galica
  Puchar Polski 2015 – ranking końcowy BA Złoto: Ksawery Kotowski-Banaś, Andrzej Smereczyński, Maria Ciszek, Anna Lalik, Marcin Kilar
Srebro:
Klara Jastrzębska, Szymon Gąsienica-Roj, Julia Koperska, Filip Mech,Zuzanna Woyna-Orlewicz, Jakub Wolak
Brąz:
Michał Kubler,Justyna Strojek, Kacper Bobowski
4 miejsce: Natan Kotowski-Banaś,Natalia Grzelka
  Puchar Polski 2015 – ranking końcowy SBS Złoto: Ksawery Kotowski-Banaś, Klara Jastrzębska, Natan Kotowski-Banaś, Maria Ciszek, Anna Lalik, Marcin Kilar, Monika Sarna
Srebro:
Klemens Gąsienica-Byrcyn, Szymon Gąsienica-Roj, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Kacper Bobowski, Anna Moskal
Brąz:
Maja Szewczyk, Jędrzej Maczugowski, Paulina Kasprzyk, Marcelina Mrozicka, Jakub Wolak
4 miejsce: Justyna Strojek, Natalia Grzelka
  Puchar Polski 2015 – ranking końcowy SBX Złoto: Bartosz Milewski, Dominika Wolska, Piotr Bodziony, Natalia Przewrocka, Maciej Jodko
Brąz:
Natan Kotowski-Banaś, Joanna Zając, Maciej Sadowy
4 miejsce: Patryk Urbański

ml

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.