- PARTNERZY KLUBU -

salomon   pkl
bonfire

- WSPIERAJĄ NAS -

  • image
  • image
  • image
  • image

- SZYBKI KONTAKT -

Klub Sportowy Ski Test Kraków
tel. kom. 784 400 502
od pon. do pt w godz. 10:00 do 18:00
facebook
Data i miejsce

Zawody

Konkurencja

Nasi medaliści / najlepszy wynik

27.11.2014
Landgraaf NED
Puchar Europy SBS 6 miejsce – Tomasz Wolak
8 miejsce – Piotr Janosz
21 miejsce – Jakub Wolak
28.11.2014
Landgraaf NED
Puchar Europy SBS 13 miejsce – Jakub Wolak
29.11.2014
Pitztal AUT
Junior Race SBX 13 miejsce – Dominika Wolska
25 miejsce – Piotr Bodziony
30.11.2014
Pitztal AUT
Junior Race SBX 25 miejsce – Dominika Wolska
33 miejsce – Piotr Bodziony
09.01.2015
Dolni Morawa CZE
FIS Race SBX 3 miejsce – Dawid Wal
3 miejsce – Joanna Zając
6 miejsce – Piotr Bodziony
17.01.2015
Isola 2000 FRA
Puchar Europy SBX 32 miejsce – Dawid Wal
18.01.2015
Isola 2000 FRA
Puchar Europy SBX 55 miejsce – Dawid Wal
25.01.2015
Rejdice CZE
FIS Race SBX 2 miejsce – Maciej Jodko
3 miejsce – Joanna Zając
3 miejsce – Dawid Wal
5 miejsce – Dominika Wolska
25 miejsce – Piotr Bodziony
31.01.2015
Montafon AUT
Junior Race SBX 11 miejsce – Dominika Wolska
01.02.2015
Montafon AUT
Junior Race SBX 7 miejsce – Dominika Wolska
06.02.2015
Sierra Nevada SPA
Uniwersjada SBX 11 miejsce – Dawid Wal
14 miejsce – Joanna Zając
30 miejsce – Piotr Bodziony
07.02.2015
Sierra Nevada SPA
Uniwersjada HP 6 miejsce – Katarzyna Rusin
11 miejsce – Anna Moskal
07.02.2015
Cortina d’Ampezzo
ITA
Puchar Europy SBX 31 miejsce – Maciej Jodko
31 miejsce – Dominika Wolska
13.02.2015
Sierra Nevada SPA
Uniwersjada SBS 2 miejsce – Piotr Janosz
10 miejsce – Agnieszka Rusin
14.02.2015 Grasgehren GER Puchar Europy SBX 28 miejsce – Dawid Wal
32 miejsce – Maciej Jodko
42 miejsce – Dominika Wolska
65 miejsce – Piotr Bodziony
15.02.2015
Grasgehren GER
Puchar Europy SBX 12 miejsce – Maciej Jodko
30 miejsce – Dawid Wal
33 miejsce – Dominika Wolska
67 miejsce – Piotr Bodziony
25-27.02.2015
Park City USA
Puchar Świata SBS 19 miejsce – Joanna Dzierzawski
06.03.2015
Moena ITA
FIS Race SBX 9 miejsce – Maciej Jodko
20 miejsce – Dominika Wolska
07.03.2015
Moena ITA
FIS Race SBX 10 miejsce – Maciej Jodko
22 miejsce – Dominika Wolska
08.03.2015
Grasgehren GER
Junior Race SBX 11 miejsce – Dominika Wolska
13-14.03.2015
Veysonnaz SUI
Puchar Świata SBX 56 miejsce – Dawid Wal
14.03.2015
Kuhtai AUT
Junior Race SBX 5 miejsce – Dominika Wolska
15.03.2015
Veysonnaz SUI
Puchar Świata SBX 54 miejsce – Dawid Wal
15.03.2015
Kuhtai AUT
Junior Race SBX 7 miejsce – Dominika Wolska
20.03.2015
Lenk SUI
Puchar Europy SBX 1 miejsce – Maciej Jodko
21.03.2015
Lenk SUI
Puchar Europy SBX 2 miejsce – Maciej Jodko
22.03.2015
Lenk SUI
Junior Race SBX 16 miejsce – Dominika Wolska
24.03.2015
Canazei ITA
FIS Race SBX 5 miejsce – Maciej Jodko
11 miejsce – Dominika Wolska
24.03.2015
Strbske Pleso SVK
Puchar Europy SBS 23 miejsce – Marcin Kilar
25.03.2015
Canazei ITA
National Championships SBX 2 miejsce – Maciej Jodko
9 miejsce – Dominika Wolska
27.03.2015
Bad Gastein AUT
Puchar Europy SBX 5 miejsce – Maciej Jodko
8 miejsce – Dawid Wal
27 miejsce – Dominika Wolska
28.03.2015
Bad Gastein AUT
Puchar Europy SBX 17 miejsce – Dawid Wal
25 miejsce – Maciej Jodko
25 miejsce – Dominika Wolska
29.03.2015
Bad Gastein AUT
Junior Race SBX 11 miejsce – Dominika Wolska

ml

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.