- PARTNERZY KLUBU -

salomon   pkl
bonfire

- WSPIERAJĄ NAS -

  • image
  • image
  • image
  • image

- SZYBKI KONTAKT -

Klub Sportowy Ski Test Kraków
tel. kom. 784 400 502
od pon. do pt w godz. 10:00 do 18:00
facebook
Data i miejsce
Zawody
Konkurencja
Nasi medaliści / najlepszy wynik
relacja
Foto
19.12.2010 Krynica Zdrój Puchar Polski w BA BA Złoto: Franczak Wiktoria, Mączka Anita, Moskal Alicja, Ottenbreit Gabriela, Sadowy Maciej, Wolak Jakub;
Srebro:
Murzyniec Michaela, Celarek Tytus;
Brąz:
Jodłowski Mikolaj, Murzyniec Kornelia, Przewrocka Natalia, Sieklinska Dominika, Szadkowski Olaf
   
22.12.2010 Rabka Zdrój I Eliminacja Pucharu Polski
PGS
Srebro: Ottenbreit Gabriela
Brąz: Murzyniec Michaela
relacja  
03.01.2011
Nowy Targ
II Eliminacja Pucharu Polski

PGS

Srebro: Moskal Alicja;
Brąz: Murzyniec Michaela

 
10.02.2011 Krynica Zdrój XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Krynica Zdrój SBX Złoto: Rusin Katarzyna
IV: Celarek Tytus
V: Greń Michał
Udział:Guzik Michał, Hadt Magdalena, Jekot Rafał, Kusztal Natalia, Moskal Alicja, Murzyniec Barnaba, Przewrocka Natalia, Sadłowski Tomasz, Skoczylas Szymon, Sokołowka Joanna, Stachowicz Maciej, Szadkowski Olaf, Szałas Oskar, Wolak Jakub, Wolak Tomasz
relacja  
11.02.2011
Krynica Zdrój
XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Krynica Zdrój PGS IV: Moskal Alicja
Udział: Celarek Tytus, Greń Michał, Guzik Michał, Hadt Magdalena, Jękot Rafał, Kusztal Natalia, Moskal Anna, Murzyniec Barnaba, Przewrocka Natalia, Rusin Katarzyna, Sadłowski Tomasz, Skoczylas Szymon, Sokołowska Joanna, Stachowicz Maciej, Szadkowski Olaf, Szałas Oskar, Wolak Jakub, Wolak Tomasz
   
12.02.2011
Krynica Zdrój
XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Krynica Zdrój Big Air Złoto: Celarek Tytus, Rusin Katarzyna, Wolak Tomasz;
Srebro:
Greń Michał, Wolak Jakub;
Brąz: Sieklińska Dominika
IV: Moskal Alicja, Szłas Oskar
V: Hadt Magdalena
Udział: Guzik Michał, Jękot Rafał, Kusztal Natalia, Moskal Anna, Murzyniec Barnaba, Przewrocka Natalia, Sadłowski Tomasz, Skoczylas Szymon, Sokołowska Joanna, Stachowicz Maciej, Szadkowski Olaf
relacja  
10-12.02.2011
Krynica Zdrój
XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Krynica Zdrój kombinacja Złoto: Rusin Katarzyna;
Srebro: Celarek Tytus;
Brąz: Greń Michał;
IV: Wolak Tomasz
Udział: Guzik Michał, Hadt Magdalena, Jękot Rafał, Kusztal Natalia, Moskal Anna, Moskal Alicja, Przewrocka Natalia, Sadłowski Tomasz, Sieklińska Dominika, Sokołowska Joanna, Stachowicz Maciej, Szadkowski Olaf , Szałas Oskar, Wolak Jakub
   
04.03.2011 Krynica Zdrój Mistrzostwa Polski Seniorów Big Air Złoto: Rusin Katarzyna, Wolak Tomasz
IV: Greń Michał
V: Przewrocka Natalia
Udział: Celarek Tytus, Hadt Magdalena, Jękot Rafał, Szadkowski Olaf, Szałas Oskar, Wolak Jakub
relacja  
05.03.2011 Krynica Zdrój Mistrzostwa Polski Seniorów SBS Złoto: Rusin Katarzyna, Wolak Tomasz;
Brąz: Hadt Magdalena
IV: Wolak Jakub
V: Celarek Tytus
Udział: Dubiel Anna, Greń Michał, Jękot Rafał, Przewrocka Natalia, Sokołowska Joanna, Szadkowski Olaf, Szałas Oskar
relacja  
05.03.2011 Krynica Zdrój Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych SBS Złoto: Rusin Katarzyna, Wolak Jakub, Wolak Tomasz;
Srebro: Celarek Tytus, Greń Michał, Hadt Magdalena;
Brąz: Jękot Rafał
IV: Szadkowski Olaf
V: Sokołowska Joanna, Szałas Oskar
VI: Przewrocka Natalia
   
06.03.2011 Krynica Zdrój Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików BA,GS Złoto: Ottenbreit Gabryiela,
Srebro: Murzyniec Michaela,
Brąz: Woyna-Orlewicz Alina
relacja  

ml

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.