- PARTNERZY KLUBU -

salomon   pkl
bonfire

- WSPIERAJĄ NAS -

  • image
  • image
  • image
  • image

- SZYBKI KONTAKT -

Klub Sportowy Ski Test Kraków
tel. kom. 784 400 502
od pon. do pt w godz. 10:00 do 18:00
facebook
Data i miejsce
Zawody
Konkurencja
Nasi medaliści / najlepszy wynik

08.08.2011 Cardrona Nowa Zelandia

Burton New Zealand Open WSF

SBS 17 miejsce: Katarzyna Rusin

21.08.2011
Snow Park Nowa Zelandia

Continental Cup FIS

SBX 26 miejsce: Tomasz Wolak

28.08.2011
Cardrona Nowa Zelandia

Puchar Świata FIS HP 9 miejsce: Katarzyna Rusin

27.10.2011
Saas Fee Szwajcaria

Puchar Europy FIS HP 14 miejsce: Katarzyna Rusin
18 miejsce: Magdalena Hadt
20 miejsce: Anna Moskal
29 miejsce: Anita Mączka
51 miejsce:
Tytus Celarek

03.11.2011
Saas Fee Szwajcaria

Puchar Świata FIS HP 15 miejsce: Anna Moskal
17 miejsce:
Magdalena Hadt

10.11.2011
Dachstein Austria

Horsefeathers Peasure Jam WSF

SBS 5 miejsce: Diana Sadłowska

06.12.2011
Kaprun Austria

FIS SBS 12 miejsce: Tomasz Wolak
21 miejsce:
Jakub Wolak
24 miejsce:
Aleksander Pankiewicz

17.12.2011
Ruka Finlandia

Puchar Świata FIS HP
10 miejsce: Magdalena Hadt
13 miejsce:
Anna Moskal

02.01.2012
Davos Szwajcaria

O’neill Evolution WSF

SBS 17 miesjce: Diana Sadłowska

14.01.2012
Livigno Włochy

World Rookie Fest WSF

SBS 1 miejsce: Katarzyna Rusin

22.01.2012
Les2Alpes Francja

Puchar Europy FIS HP 36 miejsce: Tytus Celarek

23.01.2012
Les2Alpes Francja

Puchar Europy FIS SBS 1 miejsce: Katarzyna Rusin
15 miejsce:
Anita Mączka

26.01.2012
Brand Austria

Puchar Europy FIS SBS 5 miejsce: Diana Sadłowska
6 miejsce:
Katarzyna Rusin
23 miejsce:
Tomasz Wolak

27.01.2012
Brand Austria

Puchar Europy FIS SBS
20 miejsce: Tomasz Wolak

03.02.2012

Białka Tatrzańska

Burton Park Jam Tour WSF

SBS 1 miejsce: Jakub Wolak
3 miejsce:
Marcin Kilar
4 miejsce: Hanna Kurek
5 miejsce:
Michał Guzik
6 miejsce: Olaf Szadkowski
7 miejsce: Michał Uroda
8 miejsce:
Oskar Szałas
14 miejsce:
Łukasz Bereza

10.02.2012
Oslo Norwegia

World Snowboarding
Championships WFS

SBS 13 miejsce: Katarzyna Rusin
19 miejsce:
Diana Sadłowska

21.02.2012
Livigno Włochy

Burn River Jump WSF SBS 21 miejsce: Tomasz Wolak

21.02.2012
Livigno Włochy

Burn River Jump WSF BA 19 miejsce: Tomasz Wolak

23.02.2012
Laax Szwajcaria

Burton European Open WSF

SBS 17 miejsce: Diana Sadłowska

25.02.2012 Zakopane

Międzynarodowe
Mistrzostwa Polski

FIS (NC)

SBS 1 miejsce: Katarzyna Rusin
2 miejsce:
Diana Sadłowska, Tomasz Wolak
6 miejsce:
Jakub Wolak
7 miejsce:
Anita Mączka
10 miejsce:
Tytus Celarek
11 miejsce:
Aleksander Pankiewicz
12 miejsce:
Michał Greń

02.03.2012
Westendorf Austria

SDAM WSF SBS 1 miejsce: Diana Sadłowska

10.03.2012

Harghita Rumunia

Snow On Fire WSF BA 2 miejsce: Tomasz Wolak

16.03.2012
Spindleruv Mlyn Czechy

World Rookie Fest WSF

SBS 20 miejsce: Kacper Bobowski

17.03.2012
Val Senales Włochy

Jib The Line WSF RL 5 miejsce: Diana Sadłowska

27.03.2012
Sierra Nevada Hiszpania

Mistrzostwa Świata Juniorów FIS

HP 13 miejsce: Anna Moskal
15 miejsce:
Magdalena Hadt

31.03.2012
Sierra Nevada Hiszpania

Mistrzostwa Świata Juniorów FIS

SBS 1 miejsce: Katarzyna Rusin

11.04.2012
Ischgl Austria

World Rookie Fest Finały WSF

SBS 2 miejsce: Katarzyna Rusin
21 miejsce:
Alicja Moskal

ml

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.