- PARTNERZY KLUBU -

salomon   pkl
bonfire

- WSPIERAJĄ NAS -

  • image
  • image
  • image
  • image

- SZYBKI KONTAKT -

Klub Sportowy Ski Test Kraków
tel. kom. 784 400 502
od pon. do pt w godz. 10:00 do 18:00
facebook
Data i miejsce
Zawody
Konkurencja
Nasi medaliści / najlepszy wynik

14.01.2012
Krynica Zdrój

Puchar Polski I edycja SBX Złoto: Wiktoria Franczak
Srebro: Gabriela Ottenbreit
Brąz: Alina Woyna-Orlewicz

21.01.2012
Krynica Zdrój

Puchar Polski II edycja SBX

Złoto: Wiktoria Franczak, Gabriela Ottenbreit
Srebro:
Alina Woyna-Orlewicz

22.01.2012
Szczyrk
Puchar Polski I edycja

BA

Złoto: Wiktoria Franczak, Gabriela Ottenbreit, Michał Guzik, Rafał Jękot
Srebro: Alina Woyna-Orlewicz, Natalia Grzelka, Jakub Wolak
Brąz: Zuzanna Woyna-Orlewicz, Marcin Kilar, Joanna Sokołowska

23.01.2012
Szczyrk

Puchar Polski I edycja GS Złoto: Wiktoria Franczak

29.01.2012 Zakopane

Puchar Polski II edycja BA

Złoto: Wiktoria Franczak, Maksymilian Celarek, Alina Woyna-Orlewicz, Jakub Wolak, Katarzyna Rusin
Srebro: Szymon Bula, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Marcin Kilar, Magdalena Hadt
Brąz: Bartosz Mazurek, Hanna Kurek, Tytus Celarek

05.02.2012
Krynica Zdrój

Puchar Polski III edycja SBX Złoto: Alina Woyna-Orlewicz
Brąz: Jakub Wolak

18.02.2012 Zakopane

Puchar Polski III edycja BA

Złoto: Wiktoria Franczak, Maciej Bula, Alina Woyna-Orlewicz, Jakub Wolak, Anita Mączka
Srebro: Wiktoria Czerny, Natan Kotowski, Marta Pawlikowska, Maciej Koperski, Dominika Charwat, Michał Guzik, Rafał Jękot
Brąz:
Marcelina Mrozicka, Bartosz Mazurek, Natalia Grzelka, Marcin Kilar, Magdalena Hadt, Oskar Szałas

20-23.02.2012 Szczyrk

XVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Krynica SBX
Złoto: Rusin Katarzyna
Srebro: Anita Mączka, Jakub Wolak
Brąz: Magdalena Hadt, Natalia Grzelka
4 miejsce: Anna Moskal, Dominika Charwat
Udział:
Natalia Przewrocka, Dominika Sieklińska, Oskar Szałas, Łukasz Bereza, Paweł Nawrot, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Jasmina Ptaszyńska, Hanna Kurek, Olaf Szadkowski, Marcin Kilar, Michał Guzik, Michał Uroda

20-23.02.2012 Szczyrk

XVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Krynica PGS

4 miejsce: Katarzyna Rusin
Udział:
Alicja Moskal, Natalia Przewrocka, Anna Moskal, Magdalena Hadt, Anita Mączka, Dominika Sieklińska, Oskar Szałas, Rafał Jękot, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Dominika Charwat, Jakub Wolak, Olaf Szadkowski, Michał Uroda, Marcin Kilar

20-23.02.2012 Szczyrk

XVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Krynica SBS

Złoto: Katarzyna Rusin, Tytus Celarek, Natalia Grzelka, Jakub Wolak
Srebro: Rafał Jękot, Michał Guzik
Brąz:
Dominika Charwat, Marcin Kilar
4 miejsce: Zuzanna Woyna-Orlewicz, Olaf Szadkowski
Udział:
Anita Mączka, Magdalena Hadt, Alicja Moskal, Dominika Sieklińska, Natalia Przewrocka, Anna Moskal, Oskar Szałas, Łukasz Bereza, Paweł Nawrot, Filip Dykas, Jasmina Ptaszyńska, Hanna Kurek, Michał Uroda, Maurycy Karczewski, Piotr Mielewski

20-23.02.2012 Szczyrk

XVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Krynica kombinacja Złoto: Katarzyna Rusin
Srebro: Natalia Grzelka, Jakub Wolak
Brąz: Anita Mączka, Michał Guzik
4 miejsce: Magdalena Hadt
Udział:
Alicja Moskal, Anna Moskal, Natalia Przewrocka, Dominika Sieklińska, Rafał Jękot, Oskar Szałas, Łukasz Bereza, Paweł Nawrot, Dominika Charwat, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Jasmina Ptaszyńska, Hanna Kurek, Marcin Kilar, Olaf Szadkowski, Michał Uroda

25.02.2012 Zakopane

Mistrzostwa Polski Seniorów SBS

Złoto: Katarzyna Rusin
Srebro: Diana Sadłowska, Tomasz Wolak
Udział:
Anita Mączka, Jakub Wolak, Tomasz Sadłowski, Tytus Celarek, Aleksander Pankiewicz, Marcin Kilar, Maurycy Karczewski, Michał Greń

26.02.2012 Zakopane

Mistrzostwa Polski Seniorów BA

Złoto: Katarzyna Rusin, Tomasz Wolak
4 miejsce: Anita Mączka
Udział:
Magdalena Hadt, Tytus Celarek, Jakub Wolak, Michał Greń, Aleksander Pankiewicz, Maurycy Karczewski, Marcin Kilar

03.03.2012
Krynica Zdrój

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików BA

Srebro: Alina Woyna-Orlewicz
Brąz: Loley Jan
4 miejsce: Marta Pawlikowska
Udział
: Marcelina Mrozicka, Anna Mateja, Karolina Gąsienica-Roj, Paulina Kasprzyk, Anna Takuśki, Iwona Walczak, Filip Mech, Szymon Bula, Bartosz Milewski, Klemens Gąsienica-Byrcyn, Tłuszcz Filip, Bartosz Mazurek

03.03.2012
Krynica Zdrój

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS

Srebro: Alina Woyna-Orlewicz, Filip Mech
Brąz: Szymon Bula
Udział:
Paulina Kasprzyk, Iwona Walczak, Marcelina Mrozicka, Karolina Gąsienica-Roj, Aleksandra Takuśki, Anna Mateja, Anna Takuśki, Katarzyna Celej, Marta Pawlikowska, Jan Loley, Bartosz Milewski, Filip Tłuszcz, Klemens Gąsienica-Byrcyn, Bartosz Mazurek

11.03.2012 Zakopane

Mistrzostwa Polski Dzieci SBS

Złoto: Wiktoria Franczak
Srebro: Maciej Bula
Brąz: Maksymilian Celarek
Udział:
Natan Kotowski

11.03.2012 Zakopane

Mistrzostwa Polski Młodzików SBS

Złoto: Alina Woyna-Orlewicz
Brąz: Marta Pawlikowska
Udział:
Paulina Kasprzyk, Iwona Walczak, Marcelina Mrozicka, Anna Mateja, Bartosz Milewski, Szymon Bula, Filip Mech, Jan Loley, Maciej Koperski, Klemens Gąsienica-Byrcyn, Filip Tłuszcz, Bartosz Mazurek

11.03.2012 Zakopane

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych SBS

Złoto: Kacper Bobowski
Srebro: Zuzanna Woyna-Orlewicz, Jakub Wolak
Brąz: Natalia Grzelka, Marcin Kilar
4 miejsce: Dominika Charwat, Michał Guzik
Udział:
Hanna Kurek, Justyna Strojek, Michał Uroda, Olaf Szadkowski, Piotr Mielewski, Bartosz Leszczyc-Zielonacki, Piotr Tłuszcz, Robert Osmęda, Kajetan Leśniak, Olaf Dudzik

11.03.2012 Zakopane

Mistrzostwa Polski Juniorów SBS

Złoto: Anita Mączka
Srebro: Rafał Jękot
Brąz: Natalia Przewrocka, Tytus Celarek
4 miejsce: Anna Moskal
Udział:
Alicja Moskal, Dominika Sieklińska, Katarzyna Dobrowolska, Oskar Szałas, Łukasz Bereza, Paweł Nawrot

2012
Puchar Polski klasyfikacja końcowa BA

1 miejsce: Wiktoria Franczak, Maciej Bula, Alina Woyna-Orlewicz, Jakub Wolak, Rafał Jękot
2 miejsce: Wiktoria Czerny, Maksymilian Celarek, Gabriela Ottenbreit, Bartosz Mazurek, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Marcin Kilar, Oskar Szałas
3 miejsce: Natan Kotowski, Marta Pawlikowska, Szymon Bula, Natalia Grzelka, Michał Guzik, Natalia Przewrocka

2012
Puchar Polski klasyfikacja końcowa SBX

1 miejsce: Wiktoria Franczak, Alina Woyna-Orlewicz
2 miejsce: Gabriela Ottenbreit
4 miejsce: Jakub Wolak

ml

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.