- PARTNERZY KLUBU -

salomon   pkl
bonfire

- WSPIERAJĄ NAS -

  • image
  • image
  • image
  • image

- SZYBKI KONTAKT -

Klub Sportowy Ski Test Kraków
tel. kom. 784 400 502
od pon. do pt w godz. 10:00 do 18:00
facebook
Data i miejsce
Zawody
Konkurencja
Nasi medaliści / najlepszy wynik

18.01.2013
Jurgów

Puchar Polski
I edycja
SBX Złoto: Gabriela Ottenbreit. Marcin Kilar, Natalia Przewrocka
Srebro: Olaf Szadkowski, Alicja Moskal
Brąz: Alina Woyna-Orlewicz, Zuzanna Woyna-Orlewicz
4 miejsce:
Wiktoria Franczak, Natalia Grzelka, Nikodem Franczak

26.01.2013 Zakopane

Puchar Polski
I edycja
SBS Złoto: Alina Woyna-Orlewicz, Marcin Kilar, Nikodem Franczak, Julia Koperska, Bartosz Leszczyc-Zielonacki
Srebro: Wiktoria Franczak, Bartosz Mazurek, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Kacper Bobowski, Tytus Celarek, Aleksander Pankiewicz, Anna Woźniak, Wojciech Gawor
Brąz: Paulina Kasprzyk, Michaela Murzyniec, Anita Mączka, Oskar Szałas, Maciej Bula
4 miejsce: Wiktoria Czerny, Klemens Gąsienica-Byrcyn, Aleksandra Takuśki, Rafał Rogoda

27.01.2013 Zakopane

Puchar Polski
I edycja

BA Złoto: Alina Woyna-Orlewicz, Marcin Kilar, Nikodem Franczak, Aleksander Pankiewicz, Julia Koperska, Bartosz Leszczyc-Zielonacki
Srebro: Wiktoria Franczak, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Oskar Szałas, Wojciech Gawor
Brąz:
Paulina Kasprzyk, Szymon Bula, Hanna Kurek, Natalia Przewrocka, Maciej Bula, Rafał Rogoda
4 miejsce: Wiktoria Czerny, Klemens Gąsienica-Byrcyn, Michaela Murzyniec, Bartosz Milewski, Dominika Sieklińska

02.02.2013 Zakopane

Puchar Polski
II edycja

SBS Złoto: Gabriela Ottenbreit, Olaf Szadkowski, Anita Mączka, Tytus Celarek, Agata Miętus, Joanna Zając, Aleksandra Sakowicz
Srebro:
Alina Woyna-Orlewicz, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Łukasz Martynek, Julia Koperska, Joanna Sokołowska
Brąz:
Paulina Kasprzyk, Bartosz Mazurek, Hanna Kurek, Alicja Moskal, Oskar Szałas, Anna Woźniak
4 miejsce:
Kornelia Murzyniec, Filip Tłuszcz, Justyna Strojek, Kacper Bobowski, Michał Guzik

03.02.2013 Zakopane

Puchar Polski
II edycja

BA Złoto: Gabriela Ottenbreit, Kacper Bobowski, Natalia Grzelka, Łukasz Martynek, Julia Koperska, Joanna Sokołowska, Tomasz Wolak
Srebro:
Alina Woyna-Orlewicz, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Olaf Szadkowski, Oskar Szałas
Brąz:
Kornelia Murzyniec, Bartosz Mazurek, Michaela Murzyniec, Michał Uroda
4 miejsce:
Klemens Gąsienica-Byrcyn, Hanna Kurek, Alicja Moskal

10.02.2013
Krynica Zdrój

Puchar Polski
II edycja
SBX Złoto: Alina Woyna-Orlewicz, Olaf Szadkowski
Brąz:
Zuzanna Woyna-Orlewicz, Alicja Moskal
4 miejsce:
Paulina Kasprzyk, Natalia Przewrocka

22.02.2013
Ustrzyki Dolne

XIX OOM 2013

SBS Złoto: Zuzanna Woyna-Orlewicz, Olaf Szadkowski, Anita Mączka, Jakub Wolak
Srebro:
Michaela Murzyniec, Marcin Kilar, Nikodem Franczak
Brąz:
Julia Kłos, Kacper Bobowski, Łukasz Martynek
4 miejsce:
Hanna Kurek, Michał Uroda, Tytus Celarek
Udział:
Aleksandra Takuśki, Marcelina Mrozicka, Filip Mech, Olaf Dudzik, Bartosz Milewski, Alicja Moskal, Natalia Grzelka, Natalia Przewrocka, Dominika Sieklińska, Dominika Charwat, Oskar Szałas, Andrzej Budzyński, Michał Guzik, Łukasz Bereza, Piotr Tłuszcz

23.02.2013
Ustrzyki Dolne

XIX OOM 2013

BA Złoto: Zuzanna Woyna-Orlewicz, Marcin Kilar, Nikodem Franczak
Srebro:
Michaela Murzyniec, Kacper Bobowski, Alicja Moskal, Łukasz Martynek
Brąz:
Hanna Kurek, Olaf Szadkowski, Anita Mączka, Tytus Celarek
4 miejsce: Jakub Wolak
Udział:
Julia Kłos, Marcelina Mrozicka, Aleksandra Takuśki, Michał Uroda, Filip Mech, Olaf Dudzik, Maciej Koperski, Bartosz Milewski, Dominika Sieklińska, Natalia Przewrocka, Dominika Charwat, Natalia Grzelka, Michał Guzik, Oskar Szałas, Andrzej Budzyński, Łukasz Bereza, Piotr Tłuszcz

24.02.2013
Ustrzyki Dolne

XIX OOM 2013

SBX Złoto: Kacper Bobowski
Srebro:
Marcin Kilar
Brąz:
Natalia Przewrocka, Jakub Wolak
4 miejsce: Łukasz Martynek
Udział:
Hanna Kurek, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Alicja Moskal, Natalia Grzelka, Dominika Charwat, Dominika Sieklińska, Tytus Celarek, Andrzej Budzyński, Łukasz Bereza, Oskar Szałas, Piotr Tłuszcz, Olaf Szadkowski, Bartosz Milewski, Filip Mech, Olaf Dudzik, Maciej Koperski, Michał Uroda

03.03.2013 Zakopane

Mistrzostwa
Polski Młodzików 2013

SBS Złoto: Gabriela Ottenbreit
Srebro:
Paulina Kasprzyk, Szymon Bula
4 miejsce:
Alina Woyna-Orlewicz
Udział:
Karolina Gąsienica-Roj, Julia Koperska, Wiktoria Franczak, Marta Pawlikowska, Liwia Witosz, Anna Mateja, Anna Takuśki, Wiktoria Czerny, Kornelia Murzyniec, Małgorzata Borcz, Filip Tłuszcz, Bartosz Mazurek, Klemens Gąsienica-Byrcyn, Andrzej Smereczyński, Rafał Rogoda, Alan Pawlica, Szymon Gąsienica-Roj

03.03.2013 Zakopane

Mistrzostwa
Polski Młodzików 2013

BA Złoto: Gabriela Ottenbreit
Srebro: Alina Woyna-Orlewicz
Brąz:
Julia Koperska, Bartosz Mazurek
Udział:
Wiktoria Czerny, Wiktoria Franczak, Anna Mateja, Paulina Kasprzyk, Anna Takuśki, Liwia Witosz, Marta Pawlikowska, Karolina Gąsienica-Roj, Kornelia Murzyniec, Małgorzata Borcz, Szymon Bula, Andrzej Smereczyński, Rafał Rogoda, Filip Tłuszcz, Klemens Gąsienica-Byrcyn, Szymon Gąsienica-Roj, Alan Pawlica

03.03.2013 Zakopane

Mistrzostwa Polski Dzieci 2013 SBS 4 miejsce: Maciej Bula

03.03.2013 Zakopane

Mistrzostwa Polski Dzieci 2013

BA 5 miejsce: Maciej Bula

04.03.2013
Jurgów

Mistrzostwa Polski Młodzików 2013

GS 4 miejsce: Alina Woyna-Orlewicz
Udział:
Paulina Kasprzyk, Gabriela Ottenbreit, Kornelia Murzyniec, Anna Mateja, Wiktoria Czerny, Szymon Gąsienica-Roj, Alan Pawlica, Filip Tłuszcz, Andrzej Smereczyński, Szymon Bula, Bartosz Mazurek

09.03.2013 Zakopane

Mistrzostwa Polski Seniorów 2013

SBS Złoto: Diana Sadłowska
Brąz:
Nikodem Franczak
4 miejsce: Alicja Moskal, Jakub Wolak
Udział:
Joanna Zając, Agnieszka Rusin, Joanna Sokołowska, Michał Alster, Bartosz Rusin, Marcin Kilar, Tomasz Wolak, Tytus Celarek, Olaf Szadkowski, Kacper Bobowski, Aleksander Pankiewicz, Oskar Szałas, Filip Dykas

09.03.2013 Zakopane

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2013 SBS Srebro: Joanna Zając
Brąz:
Tomasz Wolak

10.03.2013 Zakopane

Mistrzostwa
Polski Seniorów 2013

BA Złoto: Diana Sadłowska
Brąz:
Joanna Zając, Tomasz Wolak
4 miejsce: Nikodem Franczak
Udział:
Joanna Sokołowska, Jakub Wolak, Marcin Kilar, Aleksander Pankiewicz, Olaf Szadkowski, Oskar Szałas, Kacper Bobowski, Tytus Celarek

10.03.2013 Zakopane

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2013 BA Srebro: Joanna Zając
2013 Puchar Polski klasyfikacja końcowa SBS 1 miejsce: Alina Woyna-Orlewicz, Kacper Bobowski, Tytus Celarek, Julia Koperska, Joanna Zając, Aleksandra Sakowicz, Bartosz Leszczyc-Zielonacki
2 miejsce:
Paulina Kasprzyk, Bartosz Mazurek, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Anita Mączka, Oskar Szałas, Anna Woźniak, Aleksander Pankiewicz, Joanna Sokołowska, Wojciech Gawor
3 miejsce: Kornelia Murzyniec, Marcelina Mrozicka, Aleksandra Takuśki, Michał Guzik, Maciej Bula, Agata Miętus
2013 Puchar Polski klasyfikacja końcowa BA 1 miejsce: Alina Woyna-Orlewicz, Bartosz Milewski, Oskar Szałas, Joanna Sokołowska, Aleksander Pankiewicz, Tomasz Wolak, Julia Koperska, Bartosz Leszczyc-Zielonacki
2 miejsce:
Kornelia Murzyniec, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Kacper Bobowski, Natalia Przewrocka, Wojciech Gawor
3 miejsce:
Gabriela Ottenbreit, Klemens Gąsienica-Byrcyn, Bartosz Mazurek, Hanna Kurek, Alicja Moskal, Michał Guzik, Maciej Bula, Rafał Rogoda
2013 Puchar Polski klasyfikacja końcowa SBX 1 miejsce: Alina Woyna-Orlewicz, Olaf Szadkowski, Natalia Przewrocka
2 miejsce: Paulina Kasprzyk, Zuzanna Woyna-Orlewicz, Alicja Moskal
3 miejsce : Gabriela Ottenbreit

ml

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.